Hakkımızda

Demirailesi İnşaat Metal Konstrüksiyon

Hakkımızda

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Demirailesi İnşaat, yılların verdiği tecrübe, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa etmektedir. 

Yerli ve yabancı müşteri portföyü ile tamamlanmış olan projelerine her yıl yenilerini ekleyerek, sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Bulunduğu her bölgeye katma değer sağlayarak müşterilerine kaliteli hizmet ve konforlu yaşam alanları sunan Demirailesi İnşaat, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen müşterilerine sunduğu projeler ve fırsatlar ile müşteri memnuniyetini çok yönlü olarak sağlamaktadır.

Birinci sınıf materyal ve ekipman kullanımının yanında yetenekli insan kaynakları, kalite yönetimi,  yenilenen plan ve programlama metodları ile başarılarını arttırarak devam etmektedir.

Proje geliştirme, proje yönetimi, yer altı ve yer üstü inşaat, metal konstrüksiyon, arsa alım satım gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.
 
Başlanmış olan tüm projelerin sonuçlandırılması için inşaat süreçlerinde planlı ve yenilikçi yaklaşımlarda bulunarak ve müşterilerine en hızlı şekilde gayrimenkullerini teslim etmektedir.

Misyonumuz

Yeniliklerden ve teknolojiden üst düzeyde yararlanarak, günümüzün en son trendleri ile donatılmış, temeli insana ve doğaya saygı olan bir yaşam tarzı oluşturmak.

Her bütçeye uygun, yaşam standardını ve kalitesini arttıran yapılar inşa etmek; sanat ve mimarinin en güzel birlikteliğini sergileyen projeler hayata geçirmek.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, güvenilir, kaliteli, sağlam yapılar inşa ederek memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak.

Gelecek kuşaklara modern ve doğal yaşam alanları miras bırakmak amacı ile  tüm projelerini mimari mükemmellik ve teknolojiyi kullanmak.

Konforlu konutlar, yaşam alanları, ofisler ve iş merkezleri hayat geçirmek. Sosyal, sportif ve kültürel olanaklarla çevrelenmiş projeler gerçekleştirmek.